دانشگاه طراحی و هنرهای خلاق آرکین (Arkin University of Creative Arts and Design) که به طور مخفف با عنوان آروکاد (ARUCAD) شناخته می‌شود و در سال ۲۰۱۷ در شهر گیرنه تاسیس شده است. این دانشگاه به طور تخصصی به حوزه‌های هنری، طراحی و ارتباطات اختصاص دارد. هدف اصلی دانشگاه آرکین قبرس شمالی تبدیل شدن به یکی از معتبرترین دانشگاه‌ها در آموزش هنر است که به موجب آن دانشجویان به طور مداوم از طریق برنامه‌های میان رشته‌ای و بین فرهنگی مبتنی بر آموزش و یادگیری هنرهای سنتی، مدرن و معاصر، بهره‌وری و خلاقیت خود را بهبود ببخشند. دانشگاه با داشتن تمامی امکانات تحصیلی مناسب از جمله کارگاه اختصاصی استادیوها و آزمایشگاه‌هایی با فناوری پیشرفته شرایط مساعدی برای دانشجویان فراهم کرده‌است. 

مدرک ARUCAD که توسط شورای آموزش عالی ترکیه (YÖK) معتبر و تحت نظارت است، در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است.این دانشگاه چهار دانشکده دارد:
1. دانشکده هنر Faculty of Arts
2. دانشکده طراحی Faculty of Design
3. دانشکده ارتباطات Faculty of Communications
4. دانشکده زبان انگلیسی Faculty of English Language

امکانات رفاهی دانشگاه آرکین قبرس شمالی

دانشگاه آرکین قبرس شمالی برای موفقیت دانشجویان ثبت‌نام شده امکاناتی را به طور کامل در تمام زمینه‌ها در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهد که شامل:
• کتابخانه
• فضای استراحت و سالن غذاخوری
• آزمایشگاه‌های مجهز
• استودیو

دوره های تحصیلی دانشگاه آروکاد Arucad

دوره های ۴ ساله (۸ ترم ) برای کارشناسی
دوره های ۲ ساله برای کارشناسی ارشد
دوره های ۴ ساله برای دکترا

شهریه ها در دانشگاه آروکاد

همانطور که مشاهده می کنید نام رشته های دانشگاه آروکاد در لیست زیر به تفکیک مقطع تحصیلی آمده است. البته شما می توانید برای انتخاب هرچه بهتر رشته تحصیلی مورد نظر خود با کارشناسان شرکت مهاجرتی یوس تاکتیک نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران تماس حاصل کنید تا از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

مقطع
زبان تحصیل
شهریه سالانه
شهریه با بورسیه
کارشناسی
انگلیسی
5600 یورو
3250 یورو
کارشناسی ارشد
انگلیسی
2500  یورو
1250 یورو
دکتری
انگلیسی
1875 یورو
نسبت به رزومه متقاضی

قبل از بررسی شهریه های دانشگاه گیرنه در نظر داشته باشید که بورسیه هایی که توسط شرکت مهاجرتی یوس تاکتیک گرفته می شود برای کل دوره میباشد و دانشجو در طول کل دوره تحصیل این بورسیه را از دست نخواهد داد.

لطفا جهت کسب اطلاع از آخرین تغییرات شهریه ها و بورسیه ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع بورسیه های تحصیلی در دانشگاه آروکاد

1.بورسیه 50 درصد:

به دانشجویانی که از طریق ما اقدام به اخذ پذیرش نمایند، با توجه به شرط معدل و رزومه متقاضی بورسیه 50 درصدی اخذ می گردد.

همچنین بر اساس ارزیابی مصاحبه و کارنامه و رزومه ، امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی اضافی با شهریه (75%، 90% و حتی 100%) امکان پذیر می باش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع بورسیه تحصیلی با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی یوس تاکتیک تماس حاصل فرمایید.