دانشگاه خصوصی گیرنه کایرنیا با نام اختصاری UOK در سال 2013 در شهر بندری كایرنیا، یكی از زیباترین و تاریخی‌ترین شهرهای کشور قبرس شمالی تأسیس شد. دانشگاه گیرنه پس از کسب اعتبارات لازم از وزارت آموزش و فرهنگ ملی (TRNC) و شورای برنامه ریزی، اعتبارسنجی و هماهنگی آموزش عالی قبرس شمالی، در سال 2014 شروع به اخذ پذیرش دانشجو در 10 برنامه مختلف تحصیلی در زمینه مطالعات دریایی کرد. دانشگاه گیرنه از آغاز سال تحصیلی 2018 – 2019 در مجموع در 14 دانشکده تخصصی، یک آکادمی و 2 مدرسه فنی حرفه ای، 45 برنامه آموزشی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و همچنین 4 برنامه تحصیلات تکمیلی برای متقاضیان تحصیل در این دانشگاه ارائه می‌دهد. دانشگاه گیرنه (کایرنیا) یک دانشگاه تخصصی در زمینه مطالعات دریایی است که اکثر برنامه‌های دریایی آن با رعایت کامل مقررات و استانداردهای تعیین شده توسط سازمان بین المللی دریایی (IMO) و وزارت حمل و نقل، امور دریایی و ارتباطات جمهوری ترکیه اجرا می‌شوند. تحصیل در این دانشگاه به زبان انگلیسی می باشد البته رشته هایی وجود دارند که زبان تحصیلشان به ترکی هم ارایه می شود ولی در نظر داشته باشید که اگر رشته ای که انتخاب میکنید زبان تحصیل اش انگلیسی باشد کل این دوره به زبان انگلیسی خواهد بود و هیچ درسی به زبان ترکی ارایه نخواهد شد و اگر رشته ای را انتخاب کنید که زبان تحصیل اش ترکی باشد کل دوره به زبان ترکی ارایه خواهد شد. اگر بخواهیم به صورت کلی بیان کنیم در این دانشگاه هیچ رشته ای به دو زبان اریه نمی شود.

شهریه ها در دانشگاه  UOK

همانطور که مشاهده می کنید نام رشته های دانشگاه گیرینه در لیست زیر به تفکیک مقطع تحصیلی آمده است. البته شما می توانید برای انتخاب هرچه بهتر رشته تحصیلی مورد نظر خود با کارشناسان شرکت مهاجرتی یوس تاکتیک نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران تماس حاصل کنید تا از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.


مقطع
زبان تحصیل
شهریه سالانه
شهریه با بورسیه
خلبانی
انگلیسی
10000 یورو
                 _
مهندسی هوانوردی
انگلیسی
7000 یورو
3500 یورو
کارشناسی
انگلیسی
5600 یورو
2800 یورو
کارشناسی ارشد
انگلیسی
2700 یورو
1350 یورو
دکتری
انگلیسی
2500 یورو
               _         
پزشکی
انگلیسی
13585 یورو
6300 یورو
دندانپزشکی
انگلیسی
11600 یورو
5800 یورو
داروسازی
انگلیسی
8600 یورو
4300 یورو
فیزیوتراپی و پیراپزشکی
انگلیسی
5600 یورو
2800 یوررو

قبل از بررسی شهریه های دانشگاه گیرنه در نظر داشته باشید که بورسیه هایی که توسط شرکت مهاجرتی یوس تاکتیک گرفته می شود برای کل دوره میباشد و دانشجو در طول کل دوره تحصیل این بورسیه را از دست نخواهد داد.

لطفا جهت کسب اطلاع از آخرین تغییرات شهریه ها و بورسیه ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع بورسیه های تحصیلی در دانشگاه UOK

1.بورسیه ورزشی:
این بورسیه تحصیلی توسط بنیادهای آموزشی گیرنه به عنوان جایزه‌ به دانشجویان کم بضاعتی داده می‌شود که به طور فعال در باشگاه‌های مختلف ورزشی دانشگاه ثبت نام می‌کنند و در فعالیت‌های ورزشی شرکت می‌کنند
2. بورسیه تحصیلی دانشجویان بین المللی:
این بورسیه تحصیلی به منظور تشویق افراد غیر بومی برای اخذ پذیرش از این دانشگاه و افزایش ورودی دانشجویان اعطا می شود.
3. تخفیف خواهر برادر:
تخفیف 10 درصدی خواهر و برادر برای همه دانشجویان این دانشگاه به جز دانشجویانی که در زمینه آموزش خلبان حرفه‌ای، دندانپزشکی و پزشکی تحصیل می‌کنند ، ارائه می‌شود.