فرم پذیرش رایگان مستقیم


  • {{value}}
دانشجوی عزیز لطفا همه اطلاعات را به لاتین و همه تاریخ ها را به میلادی وارد کنید زیرا این اطلاعات مستقیم به دانشگاه مد نظر شما ارسال می شود

university را بنویسید. university را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
degree را انتخاب کنید.
Program را بنویسید. Program را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

FULL NAME را بنویسید. FULL NAME را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
Phone number را بنویسید. Phone number را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
Birth Date را بنویسید. Birth Date را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد Birth Date معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1403/04/04
Gender را انتخاب کنید.
marital status را انتخاب کنید.
Father Name را بنویسید. Father Name را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
Mother Name را بنویسید. Mother Name را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
Father Phone را بنویسید. Father Phone را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
residence Address را بنویسید. residence Address را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

Passport Number را بنویسید. Passport Number را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
Passport Date Of Issue را بنویسید. Passport Date Of Issue را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد Passport Date Of Issue معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1403/04/04
Passport Date Of Expiry را بنویسید. Passport Date Of Expiry را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد Passport Date Of Expiry معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1403/04/04
Nationality را بنویسید. Nationality را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
VISA را انتخاب کنید.
Transfered Student را انتخاب کنید.

Highschool را بنویسید. Highschool را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
GPA (Grade Point Average) را بنویسید. GPA (Grade Point Average) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
highschool country را بنویسید. highschool country را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

Student Foto را انتخاب کنید.
Diploma And translation را انتخاب کنید.
Transcript And translation را انتخاب کنید.
Passport را انتخاب کنید.
Skill را انتخاب کنید.
Recommendation Letter را انتخاب کنید.
Motivation Letter را انتخاب کنید.
Course Description را انتخاب کنید.
Blue Card/Turkish Citizenship را انتخاب کنید.
T.C Number را انتخاب کنید.
Other را انتخاب کنید.

ما رو از چه طریقی پیدا کردید ؟ را انتخاب کنید.
اسم همکار یا موسسه را بنویسید. اسم همکار یا موسسه را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...

با تلاش فراوان موفق شده ایم با تعدادی از دانشگاه ها و موسسات کشور های مختلف قرارداد نمایندگی ببندیم. درصورتی که از این موسسات پذیرش بگیرید، هزینه ای بابت پذیرش تحصیلی پرداخت نخواهید کرد و تا مبلغ خدمات پذیرش از قرارداد به شما بازگردانده خواهد شد (تمام هزینه هایی که بابت خدمات پذیرش پرداخت کرده اید به شما بازگردانده خواهد شد).

فری اپلای چیست؟

صرف نظر از آخرین مدرک تحصیلی نظیر دیپلم، لیسانس و یا فوق لیسانس، اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی را داشته باشید، باید در مورد تمامی مراحل پیش روی خود از جمله انتخاب کشور و دانشگاه، انتخاب رشته و مقطع تحصیلی، دریافت پذیرش و اپلای برای دانشگاه، ویزای تحصیلی و سایر جزئیات این مسیر سرنوشت ساز تصمیم گیری کنید.

چنانچه به فکر ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپایی و یا دانشگاه های برتر کانادا باشید، باید علاوه بر نامه پذیرش دانشگاه، ویزای تحصیلی این کشورها را نیز دریافت کنید، اما برای ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های قبرس و ترکیه نیازی به دریافت ویزای تحصیلی نخواهید داشت.

اگر با فرآیند درخواست پذیرش دانشگاه و یا همان اپلای ادمیشن apply for admission آشنایی ندارید، باید به شما بگوییم که در حال حاضر برای ورود و ثبت نام در همه دانشگاه های ترکیه و قبرس شمالی، ملزم به اپلای یا همان درخواست نامه پذیرش دانشگاه هستند.

به طور معمول شما باید به همراه فرم اپلای پذیرش، مدارک تحصیلی و در برخی موارد تمکن مالی خود را برای بررسی و ارزیابی به دپارتمان پذیرش دانشگاه بفرستید.

در صورت موافقت با درخواست شما، نامه پذیرش دانشگاه تحت عنوان Acceptance letter برای شما به صورت آنلاین ارسال می گردد، سپس می توانید با در دست داشتن این مدرک ارزشمند به همراه مدارک تحصیلی، هویتی و مالی خود برای دریافت ویزای تحصیلی و یا کارت اقامت موقت از سفارت آن کشور اقدام کنید.

اگر شخصاً قصد اقدام برای اپلای پذیرش دانشگاه و مواردی نظیر پرداخت اپلیکیشن فی، هزینه ویزای تحصیلی، ثبت نام دانشگاه را داشته باشید، به دلیل نبود اطلاعات و تجربه کافی و نداشتن دسترسی به کردیت کارت بانکی، امکان تکمیل موفق این پروسه را در اغلب اوقات نخواهید داشت.

بر همین اساس، این امکان را دارید تا جهت انجام این امور به یک موسسه معتبر اعزام دانشجو مراجعه کنید. در واقع شما تصمیم می گیرید تا در ازای پرداخت هزینه ریالی، انجام تمامی امور انتخاب مقصد تحصیلی و دانشگاهی، آماده سازی مدارک تحصیلی، اپلای برای پذیرش دانشگاه، ثبت نام ترم تحصیلی، رزرو خوابگاه، اقدام برای ویزای دانشجویی و موارد این چنینی را به یک موسسه مهاجرتی بسپارید.

اما خیلی از افراد به جهت صرفه جویی در هزینه های اولیه مهاجرت تحصیلی و پرداخت نکردن هزینه ای مضاعف به یک موسسه اعزام دانشجو، سختی ها و ریسک های احتمالی اپلای شخصی دانشگاه را به جان خریده و خود برای درخواست پذیرش دانشگاه های خارجی اقدام می کنند.

پیشنهاد یوس تاکتیک به شما این است که از این تصمیم خود صرف نظر کرده و در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا در مورد موضوع و خدمتی جذاب به نام فری اپلای  free apply با شما صحبت کنیم.

apply discountفری اپلای چیست | free apply


به طور معمول با مراجعه به وبسایت هر دانشگاه خارجی و بخش پذیرش آن متوجه این موضوع می شوید که اپلای ادمیشن یا همان درخواست پذیرش شامل پرداخت اپلیکیشن فی به دلار و یا یورو می شود که با توجه به نبود دسترسی به کردیت کارت بین المللی، عملا پرداخت آن برای شما مشکل ساز و هزینه بردار خواهد بود.

در عین حال اگر بخواهید بدون دردسر فراهم نمودن کردیت کارت معتبر، آماده سازی و ترجمه مدارک تحصیلی، تکمیل صحیح فرم ها و ارسال دقیق مدارک به صورت آنلاین و ارسال به موقع اطلاعات و مدارک پیش از ددلاین دانشگاه، برای پذیرش و ویزای تحصیلی دانشگاه های خارجی اقدام کنید، باید به یک موسسه معتبر اعزام دانشجو مراجعه نمایید تا از این طریق درصد موفقیت و اطمینان خود را از دریافت نامه پذیرش دانشگاه و یا ویزای تحصیلی و کارت اقامت موقت آن کشور بالا ببرید.

از این رو اگر به عنوان مثال برای انجام امور مذکور به گروه یوس تاکتیک مراجعه کنید، میتوانید پس از اخذ پذیرش و ثبت نام در دانشگاه طرف قرارداد، تمامی مبالغ پرداختی بابت انجام خدمات تحصیلی و اپلای دانشگاه را دریافت کنید.

به بیانی دیگر، یوس تاکتیک با چندین دانشگاه کشورهای مختلفی از جمله قبرس شمالی و ترکیه قرارداد کاری بسته و این امکان را دارد تا به عنوان نماینده رسمی این دانشگاه ها، خدمات تحصیلی مورد نیاز دانشجو را به صورت free apply انجام دهد.

بر همین اساس، شما می توانید از خدماتی نظیر ارزیابی و مشاوره تحصیلی هوشمند، آماده سازی مدارک، ارسال فرم درخواست پذیرش، اپلای دانشگاه و سایر امور مرتبط تحصیلی دانشگاه های خارجی به صورت free apply یا همان رایگان در یوس تاکتیک بهره مند شوید.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که مبلغ ارزی مورد نیاز برای ارسال درخواست پذیرش دانشگاه یا همان اپلیکیشن فی، موضوعی جدا از خدمت free apply است و شما باید آنرا به صورت جداگانه به دانشگاه مربوطه پرداخت نمایید.

مزایای فری اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی رایگان

در حالت کلی مزایای استفاده از فری اپلای - free apply برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور شامل موارد زیر می شود:

• امکان رسیدگی و پیگیری بهتر درخواست پذیرش دانشجو

• امکان پیش ارزیابی شرایط دانشجو قبل از اقدام و اخذ بورسیه اختصاصی

• عدم نیاز به داشتن کردیت کارت (تمامی امور پرداخت هزینه پذیرش و ثبت نام از درگاه یوس تاکتیک انجام می شود)

• امکان استفاده از خدمات مشاوره و ارزیابی تحصیلی رایگان

• پیگیری هدفمند و دقیق مراحل تحصیلی دانشجو به صورت رایگان

تفاوت های فری اپلای و پذیرش تحصیلی نرمال

free apply همانطور که از نامش پیداست به معنی خدمات پذیرش دانشگاهی به صورت رایگان است، اما این موضوع تنها از طریق نمایندگی های هر دانشگاه و با استفاده از پنلی اختصاصی قابل انجام است.

چنانچه برای مثال فردی به صورتی شخصی برای اپلای دانشگاهی در قبرس اقدام کند، رسیدگی به درخواست وی به صورت عادی انجام شده و ملزم است تا با کردیت کارت شخصی هزینه ادمیشن را پرداخت کند. اما در حالت فری اپلای - free apply، درخواست پذیرش و ارسال مدارک تحصیلی، هویتی و مالی دانشجو از طریق پنل اختصاصی YOS TAKTIK انجام گرفته، رسیدگی به درخواست سریعتر بوده و پرداخت هزینه ارزی درخواست پذیرش دانشگاه با موافقت دانشجو از درگاه  یوس تاکتیک یا صرافی ها پرداخت می شود.

با استفاده از خدمت free apply سایت یوس تاکتیک خدمات پذیرش تحصیلی شما رایگان بوده و تنها باید برای شهریه دانشگاه،هزینه ارزی پذیرش دانشگاه،ترجمه مدارک و سایر موارد الزامی از جمله بلیط پرواز و خوابگاه هزینه پرداخت کنید.در حال حاضر یوس تاکتیک با چندین دانشگاه مطرح و معتبر قبرس و ترکیه قرارداد کاری بسته و خدمات تحصیلی free apply این دانشگاه ها را به دانشجویان عزیز ارائه می دهد.


مزایای تحصیل و زندگی در قبرس و ترکیه آشنا شوید:

• دانشگاه های قبرس شمالی و ترکیه در لیست 1500 دانشگاه برتر دنیا قرار دارند

• برای حضور در بهترین دانشگاه های قبرس و یا ترکیه نیازی به دریافت ویزای تحصیلی ندارید

• شباهت های فرهنگی و اقلیمی موجب هماهنگی سریعتر شما با سیستم آموزشی و زندگی در خارج می شود

• هزینه های تحصیل و زندگی در این کشورها بسیار پایین بوده و در حدود یک سوم هزینه دانشگاه های آمریکا، انگلیس و کانادا است

• نزدیکی مسافت و همسایگی ایران با قبرس و ترکیه رفت و آمد را برای دانشجو ساده میسازد

• برای تحصیل در ترکیه و یا قبرس الزامی به ارائه مدرک زبان ندارید و می توانید پیش از شروع ترم تحصیلی در دوره های آماده سازی زبان شرکت کنید

• مدارک دانشگاه های free apply قبرس و ترکیه در سراسر دنیا معتبر بوده و امکان دریافت انتقالی برای گذراندن چند ترم تحصیلی در دانشگاه های کشورهای اروپایی، کانادایی و غیره وجود دارد

•با یوس تاکتیک امکان دریافت بورسیه و تخفیف شهریه برای دانشجویان بین المللی فراهم شده است

• دانشجویان می توانند برای پوشش هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس یا ترکیه به کار دانشجویی بپردازند

• تحصیل در قبرس و یا ترکیه سکوی پرش شما به کشورهای برتر و پیشرفته دنیا و حتی ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در این کشورها خواهد بود

علاوه بر مزایای اشاره شده در بالا، استفاده از مزیت فری اپلای (free apply) دانشگاه های قبرس و ترکیه، موجب صرفه جویی چند میلیونی در هزینه های اولیه شما خواهد شد.


در آخر پیشنهاد می کنیم جهت بهره مندی از اطلاعات، مزایا و شرایط پذیرش دانشگاه های مختلف  قبرس شمالی و ترکیه به وبسایتیوس تاکتیک مراجعه کرده و برای دریافت مشاوره، ارزیابی هوشمند تحصیلیو اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در تماس باشید.